CALL US
444 30 84
E-MAIL
bilgi@restopos.com.tr
WORKING HOURS
Uzaktan Erişim

RESTO Hopi CRM

Hopi; Onlarca sektörde, 300 den fazla markanın bulunduğu, kişiye ve mağazaya özel kampanyaların yürütülebildiği, aynı zamanda PARACIK kazanıp harcanabilen, son kullanıcıların kampanya ve avantajları takip edebileceği online bir platformdur.

Mağazacılık sektöründe oldukça yaygın olarak kullanılan HOPİ, son kullanıcı sayısının 10 Milyona ulaşması ile birlikte, konuk ağırlama ve yiyecek içecek sektöründe de hızla yaygınlaşmakta. HOPİ ile yapacağınız iş birliği sayesinde 10 Milyon + kullanıcı mağazanızda yürüttüğünüz kampanyalardan haberdar olacaksınız.

resto_hopi_entegrasyon
RESTO_hopi_paracik_gonder

Paracık; HOPİ platformunun dijital hediye parasıdır. 1 paracık, 1 TL ye eşittir. Kampanyalı ürün alımlarında, kampanya oranında Paracık kazanılır. Kazanılan paracık üye mağazalardan her hangi birinde harcanabilir.

RESTO Hopi CRM Nasıl Çalışır?

 

HOPİ mobil uygulaması ile üretilen QR Kodu‘nu tarayarak veya 10 haneli oturum kodunu tuşlayarak, doğru müşteri kitlesine doğru kampanyayı uygulayabilirsiniz. Kampanya için Resto Satış Noktası Sisteminin Tüm Satış Modüllerinde kolayca eşleştirme yapabilirsiniz.

Kampanya alt limit ve üst limit yönetimi, alışveriş tutarına oranlanan Paracık kazanımı, belirlenmiş limitlerde sabit tutarlı Paracık kazanımı, anında kullanılabilir HOPİ Paracık ile ürün ve hizmetlerinizi daha cazip hale getirin.

resto_hopi okutma
resto_hopi_nasil_kazanilir

Hopi CRM Faydaları

Resto Hopi CRM ile işletmenizde Hopi kampanyaları yürütebilir, “Paracık” kazandırabilir ve harcatabilirsiniz. Alışveriş alt limitleri belirleyerek tutar arttıkça daha fala “Paracık” kazandırabilir veya harcattırabilirsiniz.

3 kat değerli paracık

HOPİ kullanıcılarına özel bu kampanya sayesinde, belirli ürünlerde harcanacak paracıklar, 3 kata kadar daha değerli hale gelebiliyor. Böylece özel ürünlerinizi çok daha cazip hale getirip, satış adetlerinizde ciddi artış elde edebilirsiniz.

has been added to the cart. View Cart