BİZİ ARAYIN
444 30 84
E-POSTA
bilgi@restopos.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİ
Uzaktan Erişim

Satış Noktası Çözümleri

RESTO Satış Noktası Sistemi Çözümleri (POS);  İşletmelerde sipariş yönetimi, stok takibi ve adisyon gibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza sağlar. Bu sistem farklı türde işletmelerde çözümler üretmek maksadıyla farklı otomasyonlara sahiptir.

Restoran Otomasyonu;  masaya servis (alakart servis) yapan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür.

Fast Food Otomasyonu; (Hızlı Satış Otomasyonu) Self Servis satış yapan işletmeler için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. Fast Food ürün satışı yapan işletmelerde ürün kalitesi kadar hız da önemlidir. RESTO Fast Food, ihtiyaç duyduğunuz hıza ulaşmak için en karmaşık menu siparişlerini bile kolayca yapabilmenizi sağlayan bir yapıya sahiptir.

Pastane Otomasyonu; Pastane ve benzeri işletmelerde siparişler; teraziler, barkod okuyucu, dokunmatik ekrandan giriş ve garson el terminalleri kullanılarak alınabilir. Bununla birlikte işletme aynı anda “hızlı satış”, “masaya satış” ve “paket servis” işlemlerini birlikte yapmak ister. RESTO Pastane Otomasyonu tüm bu farklı satış yöntemlerini birlikte ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır.

Kahve Dükkanı Otomasyonu; Self Servis veya masaya servis satış yapan kahve dükkanları için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. RESTO Kahve Dükkanı otomasyonu, ihtiyaç duyduğunuz hıza ulaşmak için en karmaşık siparişleri bile kolayca yapabilmenizi sağlayan bir yapıya sahiptir.

Beach & Club & Sosyal Tesis Otomasyonu; Ödemenin önden alınıp içerde nakit paranın kullanılmadığı, tesis içindeki alışverişlerin özel kartlar ile yapıldığı mekanlar ve işletmeler için geliştirilmiş satış yönetim yazılımıdır.

Kuruyemiş Otomasyonu; Self Servis satış yapan işletmeler için geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür. Kuruyemiş satışı yapan işletmelerde ürün kalitesi kadar hız da önemlidir. RESTO Kuruyemiş, ihtiyaç duyduğunuz hıza ulaşmak için en karmaşık siparişleri bile kolayca yapabilmenize imkan sağlayan bir yapıya sahiptir.

Ayrıca RESTO’yu diğer satış noktası sistemlerinden ayıran özelliği; yiyecek & içecek satışı yapan herhangi bir işletmeye uçtan uca çözümler sunmasıdır. Diğer özelliklerimiz ise;

Resto_cep_web_tablet
 • Hızlı Kurulum
 • Kolay ve Pratik Kullanım
 • Uygun Fiyat
 • 7/24 Teknik Destek
 • Tek bir ekran ile işlem yapabilme
 • Detaylı Analiz
 • Mobil telefon ile erişim
 • Kesintisiz Faaliyet
 • Personel performans kontrolü
resto_terminal_1

Etkin Stok Yönetimi

İşletmelerin yiyecek ve içecek miktarları esas alınarak tasarlanan ihtiyaçlara göre stok, satınalma ve maliyet miktarları belirlenmektedir.

resto_terminal_3

Esnek Adisyon İşlemleri

Masaya servis yapan işletmeler için hızlı sipariş almayı sağlar. POS sistemine kolayca yansıtır ve bu siparişleri mutfak bölümüne anında gönderebilir.

resto_terminal_2

Sipariş Takibi

Mutfaklara iletilen siparişlere ait bilgiler yazılı olarak ekranlarda görüntülenir. Gelen siparişler numaralandırılır. Böylece ilk siparişin ilk teslim edilmesi sağlanır.

Hızlı Satış

 • Masaya servis, paket servis, self servis ve Gel-Al seçeneklerini tek ekrandan kolayca takip,
 • Teslimat süresinin takibi
 • Kuryenin performans ölçümü,
 • Caller ID ile müşterilerinizin bilgilerini sisteme kayıt etme,
paket_servis

Paket Servis

kiosk

Self Servis

Dokunmatik ekran kiosk

QR Menü

Kolay ödeme

Hemen teslim

gel_al

Gel-Al

Hızlı işlem

Uygun fiyat

Kolay ödeme

Hemen teslim

has been added to the cart. View Cart