CALL US
444 30 84
E-MAIL
bilgi@restopos.com.tr
WORKING HOURS
Uzaktan Erişim

RESTO Online Anket ve Şikayet Yönetimi

RESTO Online Anket ve Şikayet Yönetimi; İşletmelerin, müşterilerinden bilgi toplamak suretiyle; hizmet, pazarlama, üretim ve temizlik gibi hususlarda faaliyetlerini organize etmesini sağlar. Bu sistem ile anket yapabilir, yanıtları toplayıp sonuçları analiz edebilirsiniz. Sadece birkaç dakikada yeni bir anket oluşturup işletmeniz için analiz etmek istediğiniz verileri müşterilerinize sorabilirsiniz. 

RESTO_anket_ve_sikayet
RESTO_anket_QR_code

Tek şubeli veya zincir yapıya sahip işletmelerde anket ve şikayet yönetimi Kiosk Self Order, QR Kod veya Call Center ile yapılabilmektedir.  Masada veya hesap kağıdı üzerinde bulunan QR Kod’u müşterileriniz kendi mobil telefonları ile okutarak ekrana gelen anketi yapması yeterli olacaktır. RESTO Call Center ile de, özellikle şikayetler ilgili birimlere iletilebilmektedir.

Temel Özellikler

  • Müşteri memnuniyeti için neye ihtiyacınız olduğunu tam olarak anlamanızı sağlar.
  • Sistem, müşterileriniz işletmeden ayrılmadan, anket sonuçlarını analiz ederek hediyeler ve kampanyalar oluşturmanıza olanak sağlar.
  • Şikayet yönetimi ile, herhangi bir konuda olumsuz bir ileti gönderen müşterinize, iletisinin önemsendiğini ve bu sorunun giderilmesi için çalışma yapacağınızı anında kendisine bildirebilirsiniz.
  • Anket ve şikayet yönetimi sistemi ile; müşterilerinize, kendilerinin özel bir konuk olduklarını hissettirebilirsiniz.
RESTO_anket_analiz
has been added to the cart. View Cart