TELEFON
444 30 84
E-MAIL
bilgi@restopos.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİ
7/24

TEMASSIZ SİPARİŞ VE ÖDEME SİSTEMLERİ

temassız güncel

Hem kendinizi hem de müşterilerinizi QR Menü ile koruyun!

Kurulum veya eğitim olmadan, sorunsuzca, menünüzü 2 dakikada online yapın hem kendinizi, hem de müşterilerinizi koruyun.

Herhangi bir kurulum veya eğitim olmadan, kendi menünüzü anında online menüye çevirin! RestoPOS Satış Noktası Sistemi ile %100 uyumlu menünüzü QR kod ile müşterilerinize sunun. Müşterileriniz masalarda bulunan QR kodları kullanarak diledikleri zaman sipariş verebilirler. Herhangi bir uygulama yüklenmesine gerek kalmadan müşterilerinize temassız sipariş imkanı sağlayın!

QR Menü’ye nasıl geçebilirim?

  • Size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak, yönetici paneline giriş yaptığınızda, kullanmakta oldugunuz Resto Satiş Noktası Otomasyonu listesine erişeceksiniz. Tek yapmanız gereken ürün senkronizasyonu için bir şube seçip, senkronizasyonu başlatmak. Yeni online menünüz anında hazır!
  • Ürün listeniz artık cloud da dilediğiniz zaman ürünleri ekleyip çıkartabilirsiniz
  • Ürünlerinizi dilediğiniz gibi sıralayıp istediğiniz zaman ön plana çıkartabilirsiniz
  • Ürünlerinize görseller ekleyerek, ürün detay bölümünde ürüne özel notlar, alerjen bilgileri ve pişme süresi gibi detayları sunabilirsiniz.
  • Şubenize özel QR kodu yönetici panelinden dilediğiniz ölçülerde oluşturabilirsiniz.
temassız ödeme yazısız

QR Menü Nasıl Kullanılır ?

1. Masalara yerleştirdiğiniz QR kod sayesinde, mobil cihazlardan herhangi bir uygulama indirmeden, müşterileriniz kamera ile QR Kod okutarak menünüze erişilebilir.

2. Müşterileriniz, ürünlerinizi kendi cep telefonu veya tabletleri dışında hiç bir şeye temas etmeden inceleyip istediği ürünlerden sepet oluşturabilir.

3. Müşterinizin seçimleri otomatik olarak QR koda dönüşür, oluşan QR kodu garson el terminali ile veya kasiyer QR kod okuyucu ile okutur ve yine temassız sipariş alınmış olur.

has been added to the cart. View Cart