BİZİ ARAYIN
444 30 84
E-POSTA
bilgi@restopos.com.tr
ÇALIŞMA SAATLERİ
Uzaktan Erişim

TEMASSIZ SİPARİŞ VE ÖDEME SİSTEMLERİ

Satış Noktası Çözümleri kapsamında restoran, fast food, pastane ve kuruyemiş dükkanları gibi işletmelerde sipariş verme ve ödeme yapmak için kullanılan QR Menü, Bağımsız Kiosk ve PayCELL/HopiPay sistemlerini içermektedir.

resto_temassız ödeme
  • Masalara yerleştirdiğiniz QR kod sayesinde, mobil cihazlardan herhangi bir uygulama indirmeden, müşterileriniz kamera ile QR Kod okutarak menünüze erişilebilir.
  • Müşterileriniz, ürünlerinizi kendi cep telefonu veya tabletleri dışında hiç bir şeye temas etmeden inceleyip istediği ürünlerden sepet oluşturabilir.
  • Müşterinizin seçimleri otomatik olarak QR koda dönüşür, oluşan QR kodu garson el terminali ile veya kasiyer QR kod okuyucu ile okutur ve yine temassız sipariş alınmış olur.
  • Müşterilerinize kolay kullanıma sahip ekranlar üzerinden sıra beklemeden sipariş verebilme özgürlüğü sunar.
  • Müşterilerinize özel kampanyalar ve promosyonlar düzenlenir.
  • Sistem birçok ödeme yöntemi kullanarak müşterilerinizden ödeme alır.
  • Ayaklı veya duvara monte, yatay ya da dikey her ekran boyutunda kullanılır.
resto_kiosk
resto_temassız_hopi

Kişisel mobil telefona PayCELL uygulaması indirilir. Anlaşmalı işletmelerde ödeme yapmak için öncelikle bu uygulamaya girilir. Açılan ekranda ‘’QR Göster’’ butonuna tıklanır. Mobil telefonun ekranında görünen QR Kodu kasa önünde bulunan QR okuyucuya okutulur. Kasiyer ödenecek tutarı mobil telefona gönderir. Son olarak gelen tutar kredi kartı hesabından ödenir veya faturaya yansır.

HOPİ mobil uygulaması ile üretilen QR Kodu‘nu tarayarak veya 10 haneli oturum kodunu tuşlayarak, doğru müşteri kitlesine doğru kampanyayı uygulayabilirsiniz. Kampanya için Resto Satış Noktası Sisteminin Tüm Satış Modüllerinde kolayca eşleştirme yapabilirsiniz.

has been added to the cart. View Cart