1999 Yılından itibaren liderlerin tercihi RestoPOS

Mali Onay

Yeni gelen kanun ile birlikte çoğu işletmede yazarkasa-pos kullanımı zorunlu hale geldi.RESTO restoran otomasyonun modülü  yeni nesil yazarkasa-pos ile GMP3 ve TSM üzerinden entegre bir şekilde çalışmaktadır.

MyMenu

Dijital menülerinizi en ince detayları ve harika görselleri ile müşterilerinize sunabileceğiniz ; Ayrıca müşterilerinizin masadaki tabletleri kullanarak garson çağırma,anketlere katılma,hesap isteme gibi işlemleri yapabileceği uygulamadır.

Paket Sistemi

Resto restoran otomasyon moddülünde siparişler 5 farklı şekilde alınabilmektedir

1-) Caller Id (Numara gösterme sistemleriyle şubede siparişler alınabilir.)
2-) Firmaya ait sipariş alabilen bir web sitesinden.
3-) “yemeksepeti.com” dan
4-) Merkezdeki Call Center sisteminden.
5-) İşletmenize ait veya size özel mobil uygulamalardan.

RestoCELL

Restoran otomasyonunu bir adım öne taşıyarak tablet ve telefonlardan raporlara online erişim ve kritik raporların sms veya e-posta ile yöneticilere gönderilmesini sağlar.Android ve iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için faliyet göstermektedir.

Resto Mobile

Resto satış noktaları ve restoran otomasyon yönetim yazılımızı kullanan restoran, cafe, bar, otel vb. işletmeler için hazırlanmış, garsonların iPhone veya iPod Touch kullanarak kolay, hızlı ve hatasız şekilde sipariş alabilmeleri sağlayan mobil uygulamadır.

Yemeksepeti Entegrasyonu

Resto yemeksepeti.com ile çift yönlü entegrasyona sahip sayılı restoran otomasyon programlarından biridir.Yemeksepeti’ne verilen siparişler direkt Resto’nun içine gelmekte ve bu siparişler Resto tarafından mutfak, bar veya diğer hazırlanma noktalarına otomatik gönderilmektedir.

Siparişlerin alındı bilgisi,iptal-onay işlemleri ve teslimat bilgileri de Yemeksepeti’ne Resto tarafından bildirilmektedir.

  • Akıllı Terazi Entegrasyonu : Resto Digi,Bizerba ve CAS markalı akıllı terazilerle direkt etkileşimli bir şekilde çalışmaktadır.
  • Biyometrik – Dijital Yetki Sistemi : Resto’da yapılan kritik işlemleri parmak izi okuyucular yardımı ile tek kişiye yaptırabilir veya mobil uygulamalar ile kritik işlemlerin onayı verileilir
  • CRM : Müşteri kartları,parapuan kamanyalar mail veya mesaj atılabilir ve Müşteriye özel mobil uygulama desteği
  • Mutfak Monitörü : Garsonlar siparişi alır almaz restoran otomasyon yazılımımız ile netegre çalışan mutfak monitörüne iletilir böylece siparişler daha hızlı hazırlanmış olur
  • Şube ve Franchise Yönetim Sistemi (MyADMIN) : Çok şubeli işletmeler için şubelerin bir merkezden yönetilmesini sağlayan sistemdir
  • ERP – Backoffice Entegrasyonu : Resto’da yapılan satışlar Logo,Netsis,Micro,SAP ve Keysoft ERP sistemlerine tüm ayrıntısıyla üretim,stok,reçeteler direkt aktarılabilmektedir.
  • Resto Cloud ve Datacenter : Çok şubeli işletmelerde şubelerdeki verinin merkezi bir depolama sistemine otomatik senkronizasyonu yapılmaktadır.
1999

Yılından beri

4000

Farklı işletmede

99

Memnun müşteri

has been added to the cart. View Cart