OKC Entegrasyonumuz Bulunan Üreticiler

Restopos olarak dört EFT-POS üreticisi firma ile entegrasyon sürecini tamamladık. Entegrasyonlar iki şekilde yapılmaktadır:

1- GMP3 bağlantılı EFT-POS entegrasyonu (Resto’ya kablo ile bağlantılı)
2- TSM bağlantılı EFT-POS (Resto’ya kablosuz olarak bağlantılı)

GMP3 bağlantılı EFT-POS entegrasyonunu;kasada ödeme olan tüm işletmelerde kullanılabilir (Fast-Food,Market,Kuruyemiş)

TSM üzerinden EFT-POS entegrasyonunda ise EFT-POS cihazı TSM sunucuları üzerinden Resto ile kablosuz haberleşir.Masada ya da kapıda ödeme hizmeti veren tüm işletmelerde kullanılabilir(Restoran,Cafe,Paket Servis kullanan işletmeler).Bu sistem; Resto’ya bağlı, GMP3 protokolü üzerinden bağlantılı ana makine ve bu ana sistem ile TSM sunucuları üzerinden haberleşen
kablosuz EFT-POS cihazdan oluşur.

Mali Onay Nedir ?

426 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile 3100 sayılı Katma Değer Vergisi Mükelleflerinin  faaliyetlerinde seyyar EFT-POS (IP tabanlı akıllı yazar kasa) cihazı kullananlara ve yol kenarı otopark hizmeti veren mükelleflere 01/01/2016 tarihinden itibaren EFT-POS özelliği olan yeni nesil ödeme kaydedici cihazları (YÖKC) kullanma mecburiyeti getirildi.

Yani seyyar banka EFT-POS kullanan işletmeler yeni nesil ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorunda. (Perakende mal satışı ve hizmet ifasında bulunan işletmeler).

has been added to the cart. View Cart